Tym razem zajęcia wyglądały nieco inaczej:) Postanowiliśmy zapytać naszą Grupę Taneczną o to, co dają im prowadzone u nas zajęcia. Mimo, że choroba nie wszystkim pozwoliła być na zajęciach, to jednak udało się zrobić trochę zdjęć. Podczas zajęć oprócz nauki tańca nasz Zespół Taneczny ćwiczył elementy akrobatyki, która przecież w tańcu jest bardzo ważna :) Jak widać radość i pozytywne

7Nasz zespół taneczny wystąpił już kolejny raz, tym razem podczas X GMINNEGO PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK, który odbył się 7 grudnia w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo-Technologicznym w Górkach. Zespół zaprezentował układ taneczny połączony z pokazem akrobatyki, która zrobiła na uczestnikach przeglądu duże wrażenie. To kolejne potwierdzenie, że trening czyni mistrza.

Grupa Taneczna działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kwidzynie wystąpiła podczas wydarzenia "Powiślański Stół Bożonarodzeniowy" prezentując nowoczesną wiązankę tańców współczesnych, których energia bez wątpienia pozytywnie działała na uczestników tego wydarzenia. Nie zabrakło również pokazu akrobatyki, która również jest elementem współczesnego tańca.

 

Podkategorie

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.