#kulturanawieszaku

#kulturanawieszaku - tym hashtagiem oznaczyliśmy działania GOK Kwidzyn na czas pandemii, kiedy nasza główna działalność (imprezy, warsztaty, zajęcia świetlicowe) została zawieszona.

Czas pandemii sprawia, że wiele spraw schodzi na plan dalszy. Kultura jest jedną z form ludzkich aktywności, która wobec takich okoliczności jest odwieszana na później lub zupełnie trafia do kąta.

Jednak GOK się nie poddaje. Mając świadomość, że kultura to nic innego jak nasze relacje, które szczególnie teraz należy pielęgnować, postanowiliśmy sprostać temu niełatwemu wyzwaniu. Dlatego też mimo wielu utrudnień przygotowaliśmy kilka propozycji. Część z nich już opublikowaliśmy na naszym profilu facebookowym, są to konkursy plastyczne czy mini-warsztaty.

Od dziś (7 maja 2020 r.) przedstawiamy kolejną propozycję - "Kamishibai do poduszki". W każdy czwartek maja, o godzinie 19:00 zapraszamy dzieci i młodzież do obejrzenia bajki przedstawionej w formie japońskiego teatru obrazkowego.

Mamy nadzieję, że spodobają się Wam przygotowane przez nas propozycję.

Bądźmy razem, także w trudnym czasie pandemii !

Gry, bajki ...