W Gminnym Ośrodku Kultury w Kwidzynie aktywnie działa młodzież, której pasją jest śpiew. W latach 2008 -2011 przy świetlicy kulturalno – oświatowej w Pawlicach działała kilkuosobowa grupa pod nazwą Zespół Wokalny Bleff z Pawlic pod kierunkiem Eweliny Zakrzewskiej. Trzon zespołu stanowiły: Nikola Kisiel, Anita Mróz, Alicja Rosiak, Nikola Nasta, Andżelika Jóźwik, Joanna Makiła, Dominika Szczawińska, Paulina Karczewska, Kinga Golba. Dziewczęta swoim śpiewem uświetniały wszystkie uroczystości organizowane w świetlicy w Pawlicach oraz na terenie Gminy Kwidzyn.
Od 2012 roku zespół przechodzi małe przeobrażenia. Zajęcia aktualnie odbywają się w każdy piątek w świetlicy kulturalno – oświatowej w Rakowcu, pod czujnym okiem instruktorów kultury: Eweliny Zakrzewskiej i Piotra Jakubowskiego. Zmiany w zespole to zarówno skład, jak i repertuar. W Zespole Wokalnym działającym przy GOK w Kwidzynie śpiewają obecnie trzy energiczne i utalentowane dziewczyny: Małgorzata Nowogrodzka, Paulina Karczewska, Kinga Golba. Wykonują piosenki muzyki rozrywkowej znajdujące się na szczytach list przebojów zarówno w Polsce jak i za granicą. Dziewczęta będzie można spotkać i posłuchać na imprezach organizowanych przez GOK w Kwidzynie.

działa od 2008 roku i działa przy świetlicy wiejskiej w Pawlicach, skupiając wokół siebie tamtejszą młodzież. Uświetnia spotkania opłatkowe organizowane przez mieszkańców, oraz wykonuje oprawę muzyczną podczas festynów rekreacyjnych organizowanych na terenie gminy i poza jej granicami. Opiekunem zespołu jest pani Ewelina Zakrzewska.

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
754216