Dnia 20 czerwca odbył się niesamowity festyn z okazji Dnia Dziecka!
Tym razem byliśmy z Wami w Tychnowach.
Dzieci były zachwycone! Wszędzie czekały na nie rozmaite atrakcje - animacje, straż pożarna, dmuchańce i wiele innych!
Ich uśmiechy były bezcenne, a radości nie było końca!
Zabawy poprowadziła utalentowana Anibella, która  porwała wszystkich swoim taneczno-muzycznym show!
Jej wyjątkowy taniec do znanych utworów, takich jak "taniec Wednesday", podbił serca publiczności. Bravo! Anibella - Animacje dla dzieci Izabela Tatara.
Tak świetnie mogliśmy się bawić za sprawą naszego partnera i sponsora - Edu Consulting, który  zapewnił obecność tej animatorki oraz szereg kratywnych niespodzianek.
To jednak nie koniec atrakcji! Dzieci miały do wyboru zabawy z chustą, konkurencje sportowe i malowanie twarzy. A strażacy z OSP Tychnowy zorganizowali zabawę w pianie i kurtynę wodną.
Na miłośników florystycznych dzieł Akademia Aktywności przygotowywała cudowne wianki na głowę.
Oczywiście nie mogło zabraknąć słodkości!
Była wata cukrowa i popcorn, które podbiły podniebienia wszystkich łasuchów.
Nie można było oprzeć się smakowitym kiełbaskom z ogniska i słodkim drożdżowym pysznościom. Mniam!
Organizatorami festynu był GOKiB Kwidzyn, Sołtys Wiesław Namiak z Radą Sołecką, Szkoła Podstawowa w Tychnowach z Dyr. Maciejem Manowskim,  Stowarzyszenie Akademia Aktywności w Tychnowach i Filia Biblioteki w Tychnowach.
Serdecznie dziękujemy naszym partnerom: Gminie Kwidzyn, Edu Consulting, Edu Scholaris, Projektowaniu Wnętrz Sylwii Rygielskiej oraz OSP Tychnowy. Wasze wsparcie było bezcenne!
Wielkie podziękowania dla sponsorów, którzy swoją hojnością przyczynili się do sukcesu imprezy:
- Wiesław Namiak - Radny Gminy Kwidzyn,
- Eko-dach Krzysztof Szwaradzki,
- Barbara Dzich,
- Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Kwidzyn
- PSS Kwidzyn
Imprezę poprowadziło Centrum Animacji i Eventu, tworząc niepowtarzalną atmosferę pełną radości i zabawy!
Gościnnie odwiedził nas Wójt Gminy Kwidzyn Pan Dariusz Wierzba z synem.
Serdecznie zapraszamy na naszą fotorelację z tego wydarzenia.