Dnia 22 czerwca odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka w Oborach.
Organizatorem imprezy był GOKiB oraz Sołtys - Pani Basia Sęk, wspólnie z "Doborową Trójką"
Festyn rozpoczęliśmy od kulturalnych stacji, gdzie dzieci zbierały kolorowe pieczątki.
Później najmłodsi rzucili się w wir zabaw i animacji prowadzonych przez instruktorów z GOKiB.
Zabawy z chustą, przejście przez kolorowy tunel, robienie ogromnych baniek mydlanych, czy rzucanie  proszkiem holi - to tylko niektóre z atrakcji, które miały do wyboru pociechy.
Nie mogło się także obejść bez wsparcia firmy wynajmującej sprzęt imprezowy, która dostarczyła dmuchańce dla najmłodszych oraz gigantyczne pompowane kule.
Dzieci były zachwycone!
Przyjemność sprawił nam także OSP Rakowiec. Ich kurtyna wodna okazała się prawdziwą frajdą dla wszystkich! Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć!
A coż to byłby za festyn bez wybornych smakołyków?
Kto chciał mógł się skusić na aromatyczną grochówkę od KGW Rakowiec albo na przepyszne kiełbaski z grilla.
Słodkości również było co nie miara zaczynając od pysznych ciast, a kończąc na ogromnym wyborze cukierków,batonów i wacie cukrowej.
Chcielibyśmy również serdecznie podziękować naszym niezawodnym darczyńcom:
- Grzegorz Wojtaś- Radny Gminy Kwidzyn,
- POLIMA Sp.z o o,
- Renata Krupa
- Grażyna Parowińska
- Mariola Gąsiorowska
- Teresa Tul
- Piotr Spaczyński - Przewodniczący Rady Gminy Kwidzyn, który sprawił niesamowitą radość maskotkami.
Gościnnie odwiedził nas Wójt Gminy Kwidzyn - Pan Dariusz Wierzba z rodziną.
Zapraszamy Was już teraz na fotorelacje z tego wydarzenia.