7Nasz zespół taneczny wystąpił już kolejny raz, tym razem podczas X GMINNEGO PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK, który odbył się 7 grudnia w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo-Technologicznym w Górkach. Zespół zaprezentował układ taneczny połączony z pokazem akrobatyki, która zrobiła na uczestnikach przeglądu duże wrażenie. To kolejne potwierdzenie, że trening czyni mistrza.

Grupa Taneczna działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kwidzynie wystąpiła podczas wydarzenia "Powiślański Stół Bożonarodzeniowy" prezentując nowoczesną wiązankę tańców współczesnych, których energia bez wątpienia pozytywnie działała na uczestników tego wydarzenia. Nie zabrakło również pokazu akrobatyki, która również jest elementem współczesnego tańca.

 

Przedstawiamy dziewczęta wchodzące w skład zespołu tanecznego GOK pod kierunkiem pani instruktor Weroniki Jędrzejczyk.
Na zdjęciu:
trzeci rząd od lewej strony: Karolina Zielińska, Monika Studzińska, Anna Krukowska, Sara Lasota, Aleksandra Kanigowska, Patrycja Duch,Pani Weronika Jędrzejczyk – instruktor,  rząd drugi od lewej strony: Julia Szuwarowska, Wiktoria Brzezińska, Anna Grochowska, rząd pierwszy od lewej strony Adrianna Olszewska i Karolina Troper

Podkategorie

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
823238