INICJATYWY LOKALNE 2.1 "Z kulturą nam po drodze" grupa nieformalna "Wesoła ferajna"

W sobotę, 7 października, grupa nieformalna “Wesoła ferajna” z Ośna zakończyła inicjatywę lokalną pn. „Z kulturą nam po drodze”.

W ramach tej inicjatywy odbył się rajd rowerowy z lekcją przyrody, warsztaty mas plastycznych, a sobotnią atrakcją zakończenia były inspirujące warsztaty tworzenia liści z makramy, które poprowadziła utalentowana Pani Irena Sagan. Dzieci i dorośli  byli pochłonięci tym niezwykle twórczym zajęciem. Powstały przepiękne, kolorowe liście, które będą wspaniała ozdobą i pamiątka tegorocznego działania.

Po warsztatach nasza instruktorka Ela sprawiła dzieciom ogromną radość, wciągając je w świat zabaw i animacji takich jak: malowanie farbami, zabawa z chustą, a nawet emocjonujące wyścigi z taczkami, czy oponami. Nie zabrakło też przysmaków przygotowanych przez mieszkańców Ośna - pysznych ciast, przekąsek, smakowitej kiełbaski i soczystej karkówki z grilla.

To trzecie, niezwykłe spotkanie pozostawi z pewnością na długo miłe wspomnienia i uśmiechy na twarzach wszystkich uczestników.

Zobaczcie sami co się działo w Ośnie!