Dzisiaj 3 czerwca odbył się niezapomniany festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka!
To było prawdziwe święto radości i zabawy na stadionie w Rakowcu.
Organizatorem wydarzenia był GOKiB przy wsparciu Sołtysa Pana Stanisława Olszewskiego z Radą Sołecką oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Rakowca.
Na samym początku wystąpił niesamowity zespół z GOKiB, który rozgrzał publiczność swoimi energetycznymi utworami.
Animacje, gry i konkursy prowadzili utalentowani animatorzy z GOKiB, którzy nieustannie zachęcali do udziału w konkurencjach i zapewniali mnóstwo śmiechu.
Dzieci mogły cieszyć się wieloma atrakcjami, takimi jak malowanie twarzy, bańkowe szaleństwo, dmuchaniec i bitwa kolorów.
Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Rakowca stanęły na wysokości zadania i przygotowały prawdziwą ucztę.
Nie zabrakło spaghetti, orzeźwiającej lemoniady, kiełbasek z grilla, pieczonych ziemniaczków i przepysznych ciast.
Strażacy z OSP Rakowiec również włożyli mnóstwo wysiłku, aby zapewnić masę emocji. Przygotowali kurtynę wodną, pokaz wozu strażackiego oraz przejażdżki wozem strażackim.
Dzieci były zachwycone!
Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym partnerom i sponsorom, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia.
Dziękujemy Gminie Kwidzyn, a zwłaszcza Wójtowi Panu Dariuszowi Wierzbie, Nadleśnictwu Kwidzyn, Państwu Matej, Państwu Olszewskim, Panu Maciejowi Szyszko oraz Klubowi Sportowemu Rakowiec-Pawlice.
Wasze wsparcie i zaangażowanie sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy.
Mamy nadzieję, że wszyscy świetnie się bawili i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.