Kółko origami i technik plastycznych

Rozwijamy wrażliwość plastyczną oraz zainteresowania izamiłowania plastyczne dzieci.
Doskonalimy warsztat plastyczny i rozwijamy umiejętności w zakresie znajomości i stosowania różnorodnych technik, materiałów i narzędzi plastycznych.
Ponadto rozwijamy aktywność i ekspresję twórczą przez zainteresowania różnymi dziedzinami sztuk plastycznych i sferami działalności kulturalnej.
Wzmacniamy wiarę we własne siły i możliwości oraz zapoznajemy z  różnorodnymi źródłami wiedzy o plastyce.

Stosujemy metody praktyczne - ćwiczenia samodzielne w technikach wskazanych przez prowadzącego, metody podające – oparte na pogadankach, opowiadaniach, opisie, objaśnieniu, wyjaśnieniu oraz metody eksponujące - ekspozycja prac własnych

Zajęcia w świetlicy kulturalno – oświatowej w Marezie odbywają się w pierwszy i ostatni poniedziałek każdego miesiąca w godzinach od 1600-1800.

Zajęcia w świetlicy kulturalno – oświatowej w Rozpędzinach  odbywają się w pierwszy i ostatni wtorek każdego miesiąca w godzinach od 1600 do 18.00.

Preferujemy zarówno prace indywidualną jak i w grupie opartą na ekspresji: wyrażonej na płaszczyźnie i w przestrzeni .Cenimy aktywność zbiorową, która zakłada równoczesne współdziałanie wszystkich uczestników. Nie pozwalamy się nudzić!!!  Zapraszamy

Osoba prowadzącą zajęcia : Elżbieta Jabłońska młodszy instruktor kultury

 

Odwiedza nas 140 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
875385