Koncert Kamila Kubasa i wręczenie wyróżnień dla autorów zwycięskich inicjatyw

Dnia 21.06.2015r. w Świetlicy Kulturalno-Oświatowej w Rakowcu odbył się koncert wspaniałego muzycznego trio w składzie Kamil Kubas - vocal, Tomasz Majewski - kahon, instrumenty perkusyjne oraz Michał Magister Racult - gitara. Koncert był pełen pozytywnej energii, która udzieliła się również słuchaczom. Nie zabrakło oklasków, wspólnego śpiewania oraz bisów. Podczas koncertu zostały wręczone wyróżnienia dla autorów zwycięskich inicjatyw Konkursu: Inicjatywy Lokalne w Gminie Kwidzyn, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury, w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2015. Wyróżnienie otrzymały następujące grupy nieformalne: Aktywni z Brachlewa, Czwartkowe Mamy - grupa inicjatywna z Korzeniewa, Grupa Nieformalna z Podzamcza, Kulinarne Trio, Kulturalny Team, Ośniaczki z dzikiej paczki. Składamy serdeczne gratulacje wyróżnionym grupom nieformalnym i życzymy dalszego zapału i sił do realizacji wyróżnionych inicjatyw.