Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2015 - uroczyste zakończenie

Dnia 20 listopada w Świetlicy Kulturalno-Oświatowej w Rakowcu odbyło się uroczyste zakończenie inicjatyw, które były realizowane na terenie Gminy Kwidzyn w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2015". Warto podkreślić, że w ramach ww. programu zrealizowano na przełomie 3 miesięcy około 40 wydarzeń kulturalnych przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Kwidzynie. Podczas piątkowego spotkania zostały zaprezentowane i omówione inicjatywy, które miały miejsce na terenie Gminy Kwidzyn. Na zakończenie spotkania odbył się również koncert półfinalistów programu Must be the music, zespołu Frument Project, który wniósł bardzo dużo pozytywnej energii. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.