Zapraszamy wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Kwidzyn, producentów lokalnych i organizacje do wzięcia udziału w nadchodzących Dożynkach Gminnych, które odbędą się 2 września 2023 roku w malowniczej miejscowości Brachlewo.

Dożynki to coroczne święto plonów, które jest doskonałą okazją do promocji lokalnych produktów, tradycji oraz kultury naszej gminy. Chcielibyśmy, abyście byli częścią tego wyjątkowego wydarzenia poprzez wystawienie stoisk, na których będziecie mogli zaprezentować swoje wyroby, potrawy oraz rękodzieło.

Wystawienie stoiska na Dożynkach Gminnych to nie tylko doskonała okazja do promocji Waszych umiejętności i produktów, ale również szansa na nawiązanie nowych kontaktów, zwiększenie świadomości lokalnej społeczności oraz zdobycie nowych klientów.
Dodatkowo nasze Dożynki przyciągają liczne grono gości, w tym przedstawicieli mediów lokalnych, co daje Wam możliwość jeszcze szerszego dotarcia z informacją o Waszej działalności.

Jeśli jesteście zainteresowani wystawieniem stoiska na naszych Dożynkach Gminnych, prosimy o kontakt z biurem Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Kwidzynie tel. 55 275 94 70 lub drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jednocześnie informujemy, że warunkiem umożliwiającym wystawienie stoiska jest zorganizowanie, we własnym zakresie, wszystkich niezbędnych elementów wyposażenia, tj. stołów, namiotów, przedłużaczy, krzeseł i innych potrzebnych sprzętów.

Prosimy również, aby w karcie zgłoszeń podać dokładne wymiary namiotów, które miałyby zostać wykorzystane  do budowy stoiska.

Dla każdego stoiska organizator przewiduje maksymalne natężenie prądu 3.5 kW i w związku z tym prosimy o ograniczenie potrzebnych urządzeń do niezbędnego minimum.

Wszystkie montaże stoisk muszą zakończyć się do godziny 11:30 natomiast demontaże po godzinie 19:00.

Liczymy na Wasze zaangażowanie i udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, które jest nie tylko okazją do promocji Waszej działalności, ale również do wspólnego spędzenia czasu w radosnej atmosferze, bo jest to największe święto naszej gminy.

Formularze do pobrania:

Karta zgłoszenia [PDF | 616 kB]