Niech żyje bal!

2 lutego br. w świetlicy kulturalno-oświatowej w Pastwie odbył się bal karnawałowy dla dzieci.
Na tą wyjątkową imprezę zorganizowaną przez GOKiB przybyło mnóstwo młodych uczestników w najbardziej kreatywnych i fantastycznych przebraniach!

W ten piątkowy wieczór można było spotkać księżniczki, syrenkę, piratów, rycerzy i wiele innych postaci z bajek.
Radość dzieci była ogromna. Tańcom i szaleństwom nie było końca.
Nie zabrakło wspaniałych zabaw i fantastycznych animacji poprowadzonych przez instruktorki GOKiB.
Zabawa z chustą animacyjną, zabawa z krzesłami czy taniec integracyjny to tylko nieliczne z atrakcji, którymi mogły się wczoraj cieszyć dzieci.

Serdecznie dziękujemy Kole Gospodyń Wiejskich z Pastwy i Pani sołtys sołectwa Gurcz Małgorzacie Gajewskiej za słodki poczęstunek i wsparcie.
Podziękowania kierujemy również do Pani Kasi Rabcewicz-Poczęsnej za miłą niespodziankę, która sprawiła radość każdemu uczestnikowi wydarzenia!

Cieszymy się ze byliście z nami! I zapraszamy na kolejny bal już 9 lutego do świetlicy kulturalno-oświatowej w Rakowcu.