Dnia 6 czerwca odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka w Rakowicach!
Organizatorem imprezy był GOKiB oraz Sołtys Witold Liziński z Radą Sołecką.
Było wiele wspaniałych zabaw i animacji, prowadzonych przez utalentowanych animatorów z GOKiB!
Przeciąganie liny, zabawy z chustą animacyjną, czy przejście przez tunel - to tylko niektóre z nich!
Dzięki kulturalnym stacjom dzieci mogły zdobyć pieczątki, a zdobycie 6 z nich dawało możliwość zakręcenia zaczarowanym kołem, które gwarantowało nagrodę.
Ponadto niezapomnianą atmosferę uzupełniały pyszne ciasta, orzeźwiające napoje i soczyste owoce.
Całe wydarzenie wsparło OSP Rakowiec, które ochłodziło dzieci kurtyną wodną i przygotowało świetne zabawy!
Dziękujemy!
Serdeczne podziękowania kierujemy do Proboszcza Parafii katedralnej Ignacego Najmowicza i właścicieli SCHRON Kwidzyn za wsparcie festynu.
To był z pewnością dzień pełen uśmiechu, zabawy i wspólnych chwil. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym niezwykłym wydarzeniu.