"POWIŚLAŃSKA COOL-TURKA" - CZYLI FERIE Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY W KWIDZYNIE

"Powiślańska COOl-TURKA" pod takim hasłem przebiegały tegoroczne ferie zimowe, których organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie. W tym roku w naszych zajęciach wzięło udział 1171 osób. Zajęcia odbywały się w świetlicach prowadzonych przez GOK tj.; Brokowie, Pastwie, Marezie przy ul. Długiej, Korzeniewie, Kamionce, Dubielu, Gurczu, Lipiankach, Marezie przy ul. Osiedlowej, Pawlicach, Rakowcu, Rozpędzinach,a także w Zielonej Szkole w Brachlewie. Uczestnicy zajęć doświadczyli spotkania z artystyczną ekspresją połączoną z integracją oraz spontanicznym działaniem, co zawsze rodzi twórcze pomysły. Nie zabrakło również czasu na wspólną zabawę oraz rozwijanie konkretnych umiejętności. Uczestnicy zajęć bez wątpienia mieli możliwość spotkania się z Kulturą, Sztuka i Ekologią. Prezentujemy trochę zdjęć z różnych świetlic i życzymy miłego oglądania.